ما با هم بهتریم

حرکت بر مدار تولید یعنی تلفیق زندگی و کار، جایی که تحقق رویاهای بزرگ کار را زندگی و زندگی را لذت بخش می‌کند. ما با رعایت اصول حرفه‌ای فروش، جایگاه مشاور خرید مطمئن را در ذهن مردم تثبیت می‌کنیم. اینگونه جوانان ایران از میان بهترین‌های رشته‌های مختلف در کنار هم سازمانی را تشکیل داده‌اند که باور قلبی‌شان بهتر بودن در کنار یکدیگر است.
عضویت در این شرکت به معنای داشتن حس قدرتمندی است؛ با نوآوری و رهبری کسب و کار، با شفافیت و درستی فرآیندها، با احترام به مشتری، ذی‌نفعان، شرکای تجاری و مهمتر از همه شما به عنوان سرمایه اصلی سازمان ما هر روز قدرتمندتر بر مدار تولید در حرکت هستیم.
اینجا به غیر از داشتن یک شغل، آینده‌ی خود را شکل خواهید داد چون شما قرار است وارد سازمانی شوید که اعتقاد دارد با فروش هنر زندگی کردن را می‌شود آموخت. همین امروز همراه ما شوید چون ما با هم بهتریم.

مزایای کار در امین برتر اقتصاد میلاد

چرا باید کار در این مجموعه دوست داشتنی باشد!


آموزش‌های حرفه‌ای و فرصت یادگیری


فرهنگ سازمانی جوان‌گرا


فرصت رشد و دیده شدن


بهره مستقیم از تلاش‌های فردی


ارتقاء مهارت‌ها در چالش فروش حرفه‌ای


تعادل تلاش و زندگی

فرآیند استخدام

برای حضور شما در این مجموعه مراحل زیر انجام می‌شود

مراحل استخدام مراحل استخدام

زندگی در این مجموعه

خانواده‌ی بزرگ گروه انتخاب برای هر روز زندگی‌شان داستانی متفاوت و خواندنی دارند. اعضای این مجموعه داستان خود را در ارتباط رقم می‌زنند چون آنها همراه مشتریانی هستند که در گستره‌ی جغرافیای بزرگ ایران با فرهنگ‌های مختلف زندگی می‌کنند.
داستان زندگی ما روزهای خوب و بد دارد، فراز و نشیب‌هایی که گاهی چنان به ذوق‌مان می‌آورد که سر از پا نمی‌شناسیم و گاهی خستگی سایه سنگین بر شانه‌مان می‌اندازد؛ اما آینده‌سازان این مرز و بوم همواره در حرکت‌اند و با این تلاش داستان‌های‌شان خواندنی می‌شود. داستان حرکت گروه صنعتی انتخاب را در فضای پهناور کسب و کار ایران در شبکه‌های اجتماعی بخوانید:


تعویض کالا

پرنده های آبی

خانواده‌ی بزرگ انتخاب

بیش از چند هزار نفر از افراد پرشور و متعهد، هر روز رویای تولید و توزیع محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی و ایفای نقش در جهت تعالی جامعه انسانی را در سراسر جهان تحقق می‌بخشند.
در انتخاب، همه کارکنان چهار ارزش بزرگ را به اشتراک می‌گذارند. آنها ریشه‌های فرهنگ سازمانی ما را شکل می‌دهند. اعتماد، اشتیاق به پیروزی، آزادی عمل و بودن برای یکدیگر؛ در انتخاب، اکوسیستم کار با احترام متقابل مشخص می‌شود. چرا که از ابتدا به کارکنان خود اعتماد کرده‌ایم. در هر سطحی، ما کارکنان خود را تشویق می‌کنیم تا در یک نظام سازماندهی شده، مسئولیت فعالیت‌های خود را بر عهده گیرند.